Arama:
Dil Seçimi:
TURAN METAL KAPLAMADA UZMAN !..

Galvaniz şirketimiz çok uzun yıllardır sıcak daldırma galvaniz kaplama hizmeti vermektedir. Yıllardır bu alanda kazanmış olduğumuz derin tecrübemiz ile, kalite ve her tüzüğe uygun prosedürlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli mal ve kaplama yapmaktayız.

Kalite ve tecrübemiz yirmi beş yıl evvel başlamış ve çizdiğimiz kalite standartları ile daha da büyüyüp, tecrübe ve güç kazanmış, çevresindeki müşterilerinin ekstrası bir de tüm Türkiye illerindem iş almakta, kaplama galvaniz hizmeti vermektedir.

İnsanlara hizmet eden tüm metaller bizlerin ellerinde sağlamlaşarak, korunmaktadırlar. Yıllar geçsede ellerimiz ile uyguladığımız kaplamamız bozulmayacak, özellikle nemli illerde de kullanıldıkça da eskimeyecektir.

Demir ve metal maddelerin asla nem görmemesi gerekir. Nem ve bazı koşullarda kaplamasız metaller, ömürlerini yitirmeye mahkumdurlar. Oysa ki,  kaplama yapılan her metal ürünleriniz insanlara güven vermekte,  up uzun yıllar insanların kullanımına sunulmaktadır.

Şirketimiz Turan Metal, yeni ve moderen fabrika tesislerimiz  ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin, kaliteli ve uzun ömürlü metallerinizi kaplamanın  büyük onur ve gururunu yıllardır duymaktadır.

İyi ki  biz Turan Metal olarak bu sektörde, bu alanda varız!…


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama