Arama:
Dil Seçimi:
SICAK DALDIRMA GALVANİZİN FAYDALARI

Sıcak daldırma galvaniz hangi malzemelere uygulanmaktadır?Sıcak daldırma galvaniz sonucunda uygulanan malzemelerdeki değişiklikler nelerdir?Sıcak daldırma galvanizin ülkemizin ekonomisine olan faydaları nelerdir?

Sıcak daldırma galvaniz hangi malzemelere uygulanmaktadır?

Sıcak daldırma galvaniz,demir,çelik malzemelerine,metallere,korozyona uğramış metal malzemelere ve sanayi de kullanılan tüm metallere uygulanır.Uygulanması da gerekmektedir.

Sıcal daldırma galvaniz uygulandıktan sonra ,metallerdeki değişiklikler nelerdir?

Öncelikle pas ve tüm hava atmosferinden kaynaklanan ezikliklere dayanıcı güç kazanırlar,uzun ömürlü bir sanayi malzemesi olurlar,yıllarca aynı şekilde kalırlar.Parlaklık ve estetik bir görünüme sahip olurlar.Kullanıldığı alanda daha sağlam iş görürler.

Sıcak daldırma galvanizin  ülke ekonomisine katkıları nelerdir?

Sıcak daldırma galvaniz işleminden geçen tüm metal sanayi malzemeleri dayanıklılığı ve yıllarca süren iş görürlüğü ile ülkemizin ekonomisine de kazanç ve katkı sağlar.Metaller, sıcak daldırma  işlemi ile korunulmadığı takdirde,bir süre sonra kullanıldığı alanda,hava ve nemden zarar görerek çürürler.Görünüşleride çirkinleşir.Paslandıkları için,kısa bir sürede dökülüp,ekonomiyi de zarar ettirirler.


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama