Arama:
Dil Seçimi:
Pul Şerit Galvanizleme

Sıcak daldırma galvaniz 170 yıllık bir geçmişe sahip olan şerit daldırma galvanizleme. süreç galvanizleme Modern sıcak daldırma sürekli üretim beraberdir, galvanizli ürünler elde etmek için Zn az 98 den% ile eritilmiş çinko sıvı içine soğuk haddelenmiş şerit veya sıcak haddelenmiş ve turşu şerit dip koymak. Sıcak şerit sıcak daldırma kaplama ürünlerinin en kısmını kapak daldırma galvanizleme. Normal pul (standart pul, büyük pul) galvanizli şerit en çok yaygın türüdür. Hangi Sb ve Pb memnun Çinko çözüm içine daldırma ve çinko tane görünür pul deseni oluşturmak için unconstrainedly büyürken normal şartlar altında soğutma tarafından üretilmektedir. Normal-pul galvaniz şerit ağırlıklı bir kaplama yapmadan direkt olarak kullanılır ve çok geniş bir kullanıma sahiptir.
Bu hatlardan ve AISI işleme teknolojisini kullanan ülkemizde çok iyi tasarım ekibi tarafından tasarlanan, bazı anahtar bileşenleri çok otomasyon entegre ve yurt dışında ithal edilmektedir. Zamak sıcak daldırma kaplama için kullanılan, bu bilimsel geliştirilen kimyasal bileşimi’s ileri optimizasyon, kirlilik içeriği zaten mümkün olduğunca minimum azaltmak olmuştur, bu kadar tedarikçi teknik birikimi lider olan demir dışı metal şirketiz.
Özellikleri
1. yaklaşık 1mm ve güzel görünümlü ve dış parlayan olarak Şeridi yüzey büyüklüğü ile fark pul var
2. İyi bir anti-korozyon özelliği, çinko katmanı sadece yılda 1-3 micormeter azaltmak, taban plakası sorunsuz eki ile çinko tabakası tarafından korunmaktadır. yerel kaplama tabakası damla, taban plakası hala mekanizması ‘anot kullanımı’, korunabilir bile belirgin çekirdek çürüyen erteleme.
3. İyi yapıştırıcı yeteneği. karmaşık deformasyon ile hiçbir peeling.
4. İyi ısı yansıtma, izolasyonunda ısı için kullanılabilir
5. Uzun vadede parlak yüzey kalitesi


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama