Arama:
Dil Seçimi:
METAL KORUYUCU SICAK DALDIRMA GALVANİZ

Sanayi sektöründe bir çok alanda galvaniz sıcak daldırma kaplamaya ihtiyaç duyulmaktadır. Hemen hemen her inşaat malzemelerinde olsun, her ortamda, her yaşam alanımızda kullandığımız ve kullanımımıza sunulan metal ve çelik malzemelerin tabbiat facialarından korunması için sıcak daldırma kaplamaya ihtiyaç duyulur.

Artık bilindiği gibi yaşam alanlarımız giderek en üst zirvelere çıkmakta, hatta sırf çelik binalar bile inşaa edilmektedir. Genişleyen alanlarımızda da elbette galvaniz kaplama görmüş sağlam demirler kullanılır. Demirlerin sağlamlığı ve ömürleri için tek ilaçtır sıcak daldırma galvaniz kaplama.

Bir çok işlemle  ta eskilerden bugüne metalleri koruma yöntemi uygulanmış, ancak en ideal ve sağlıklı yöntem olarak sıcak daldırma galvaniz uygulaması olmuştur.

Sıcak daldırma galvaniz kaplamanın bir çok tercih edilme sebebi vardır. Sebeplerini diğer bir yazımızda da sizlerle paylaşacağım. Şimdilik son olarak  diyelim ki;  metal maddeleri koruyan en kaliteli ve dayanıklı yöntem sıcak daldırma  galvaniz kaplama uygulamasıdır.


“METAL KORUYUCU SICAK DALDIRMA GALVANİZ” için 1 Yorum

  1. sıcak daldırma işleminden önce malzemeye kumlama yapıp temizlememiz gerekiyormu??lütfen bu konuda tecrübelerinizden istifade etmek istiyorum…
    teşekkürler

Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama