Arama:
Dil Seçimi:
Metal Kaplamada En İyi Koruma Galvaniz Kaplama

Metal kaplama paslanmaya karşı günümüzde bir çok kaplama yöntemi kullanılmaktadır. Bunların arasında hem ekonomik hemde kaliteli bir kaplama için avrupa ve dünya ülkelerinde kullanılan sıcak daldırma galvaniz kaplama ile demir ve çeligin krozyona ugrayarak paslanmasını önleybilirsiniz.

Turan metal galvaniz 30 yıllık tecrübesi ile istanbul avrupa yakası ve anadolu yakasında bulunan iki gaalvaniz tesisleri ile sektörde lider kuruluştur.

Galvaniz ciddi bir iştir metal üzerinde krıkların olmaması tam kaplama yapılması gerekmekte demirin oksijen ile temasını çinko tabakası ile kaplanması ve demirde hiç bir açık alan olmamalıdır.

Çelik ürünleri fabrikamızda geldikçe, onlar iyice ve drenaj için denetlenmektedir gereksinimleri havalandırma. sahneleme alanında etkin bir taşıma yöntemi seçilirilk temizleme sürecinde malzeme taşıma
banyo sıcaklığa ulaşıncaya kadar çelik tamamen erimiş çinko banyosuna daldırılmış olduğu (Yaklaşık 840 ° F.) hangi zaman çinko çinko / demir forma çelik ile reaksiyona tüm yüzeyleri, iç ve dışarı intermetalic katmanları.
Galvanizli çelik ürün temizlenir, tartılır ve sonra iyice kaplama için kontrol kalınlığı, görünüm ve uyum uygulanabilir ASTM özellikleriyle. Kalibreenstrümantasyon etkin denetim sigortalanır.


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama