Arama:
Dil Seçimi:
GENİŞ VE FERAH GALVANİZ TESİSLERİMİZDE ÜRETİYORUZ

Turan Metal Sıcak Daldırma ve Galvaniz Kaplama Tic.A.Ş. Şirketimiz, en yüksek kalitede ve müşterilerimizin ve aynı zamanda ülkemize en yüksek kalitedeki galvaniz kaplama metalleri üretirken, müşterilerine de zamanında, kısa sürede birinci kalitede kaplama metaller üretmektedir. Çalışanlarına da aynı müşterilerine verdiği ehemmiyeti vererek, tüm halk ve hukuklarını koruyarak, en güzel eğitimi verip, tüm ihtiyaç ve sıkıntılarında yanında olmaktadır.

Müşterilerine birinci derece de kaliteli sanayi metal malzemelerini sunup, müşteriyi geleceğimizn ve varlığımızın sebebi görmekteyiz. Müşterilerimiz  bize muhtaç değil, bizler onlara  muhtaç olduğumuzu düşünerek, bu yolda ilerlemekteyiz.

Hizmette kalite, memnuniyet, zamanında teslimat, müşterilerle karşılıklı daima konuşarak üretmek, üretmiş olmak için değil, en güzelini üretip  ülkemize sunmak için durmadan çalışıp, büyümekteyiz.

En geniş ve ferah alanda, hem verimi artırmak için, hem de çalışanların daha ferah ortamda çalışıp, üretebilmesi için toplam 8 bin metre kare bir alanda kurulu  fabrikamız ile hizmet veriyoruz.

Güzel ve kaliteyi, üstün hizmeti sizlerle paylaşmanın tebessümü ile daima kaliteyi üretiyor, ürettiriyoruz.


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama