Arama:
Dil Seçimi:
Galvanizli Çatı Kaplama

Galvaniz kaplama çatı materyali, ondolün veya kiremite göre daha uygun bir çatı kaplama malzemesidir. Galvaniz kaplama çelik çatı oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Galvaniz kaplama çatı malemesinin özellikleri, bu malzemeyi çatı kaplama işlemlerinde daha cazip hale getirmektedir. Galvaniz kaplama çatı her türlü unsurlara karşı diğer çatı kaplama malzemelerine göre daha iyi bir koruma sağlamaktadır.

Galvaniz kaplama çelik, fiyat olarak paslanmaz çeliğe göre daha uygundur. Cazip fiyatı ve avantajları nedeniyle arabalarda bile galvaniz kaplama çelik kullanılmaktadır. Sıcak daldırma galvaniz kaplama çelik korrozyona dayanıklıdr ve aynı zamanda geri dönüşümü mümkündür.

Galvaniz Kaplama Mutfak Lavaboları Videosu

Galvanize çelik, korozyona karşı korunması için çinko tabakayla kaplanır. Daldırma Galvanize çelik farklı renklere boyanıp, farklı şekillerde üretilebilir. Bu ürünlerde bir çok seçenek bulabilmeniz mümkündür.

Çatınızı galvaniz kaplama çelikle kapladığınızda bazı noktalarda darbelerden dolayı paslanma oluşabilir. Bu durum meydana geldiğinde yapmanız gereken oksalik asitle o bölgedeki pası temizlemek olacaktır. Paslanmaya karşı korumayı daha fazla artırmak istiyorsanız çatınızı boyamalısınız.
Galvaniz kaplama çatı malzemenizi boyamak zekice bir fikir olacaktır. Hem çatınız o renksiz görüntüsünden kurtulacaktır hemde çeliğin ömrü daha fazla uzatılmış olacaktır. Tabiki boyamaya paşlamadan önce paslı ve lekeli alanları iyice temizlemeniz gerekecektir. Temizleme işlemi bittikten sonra çatınızı istediğiniz renge boyayabilirsiniz.


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama