Arama:
Dil Seçimi:
Galvanizin Faydaları

Galvanizin dogaya ve insanlara faydaları çok önemli bir etken galvaniz kaplama hem ülke ekonomisine hemde dogaya, insanlara büyük katkısı vardır. bunların başında geleni kuşkusuz metal demirleri krozyona karşı paslanmasını engelleyen fakförüdür.

Ülke ekonomisine demir çeligin tasarruf yapmasını saglayan galvaniz insan sağlıgına da büyük ölcüde fayda sağlamakta paslanmış bir demir insan saglıgına ne kadar zararlı oldugunu biliyordursunuz o yüzden galvaniz kaplanmış ürünler çok uzun yıllar paslanmazlar ve hem bütcemize fayda sağlar.

Tek büyük zarar sac pas altına galvanizleme zaman. Tüm oluşturmak ama iyi bir vücut zarar olması gerekir. bileşenler gövde altı düşüyor gibi bir arabanın belli gerginlik olduğunuzu Kısmen galvanizli demektir, galvanizli eşik.

Bir galvaniz tüm sac parçalar araba kaplıdır. çelik normal Karossrien Çünkü çok kolay yoluyla pas vardır. çinko kaplama ile çelik un pas, su ve oksijen absorbe o kadar kolay değildir. Sadece galvaniz paylaşıyorsanız evet ama tüm hava ve su yanına koştu, bu verzinktn parçalar bile, altında pas olabilir.


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama