Arama:
Dil Seçimi:
Galvaniz metal kaplama

Galvaniz kaplama metal kaplama krozyona karşı en iyi çözüm galvaniz kaplama sıcak daldırma işlemi ile yapılan galvaniz kaplama günümüzde en uzun ömürlü maliyeti düşük en iyi kaplamadır.
galvaniz kaplama nasıl yapılır.? galvaniz erimiş çinko banyosuna demir veya çeliğin daldırma işlemi ile çinko banyosuna daldırılarak kaplanır.
Sıcak daldırma galvaniz hangi malzemelere yapılır.? evet daldırma galvaniz kaplama demir ve çelik döküm malzemeleri üzerine kaplanır.
Galvanizli bir malzeme açık havada paslanma ömrü ne kadardır.? bu soruya net bir cevap veremeyiz deniz kıyıları gibi nem oranın yüksek oldugu bölgelerde 10 ile 15 yıl arasında nem oranının düşük oldugu iç kesimlerde 20-30 yıl krozyona karşı koruma sağlar Galvaniz kaplama,
Galvaniz kaplama Fiyatı nedir.? Fiyat malzemenin çeşitlerine ve ebatlarına göre değişmektedir. genel olarak ortalama kğ fiyatı 0,80 ykr seksen kuruştur. malzemler kğ ile fenel olarak fiyatlandırılmaktadır.

Sıcak Daldırma Galvaniz kendi kendini onara bilen tek metal kaplamadır. demirin küçük darbeler ile galvanizin yüzeyden çizilerini kendi kendine onarır. Galvaniz kaplama avrupa ülkelerinde yaygın bir kaplama yöntemidir.


“Galvaniz metal kaplama” için 1 Yorum

  1. ZAFER ÖRSDEMİR dedi ki:

    100 gr/kg ve 180 gr/kg galvaniz kaplama fiyatınız ?

Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama