Arama:
Dil Seçimi:
GALVANİZ KAPLAMA ŞİRKETİ OLARAK ÇEVREYE DUYARLIYIZ
Galvaniz kaplama ve sanayi şirketi olarak çevremize, suyumuza, havamıza, oksijenimize önem ve değer vermekteyiz. Yıllardır çevre için ne yapmamız gerektiğini öğrendik ve yapmak için de her türlü maddi ve manevi fedakarlıklardan da kaçınmadık.
Sanayi bölgesindeki tüm şirketlerin, sanayi üreticilerin de aynı anlayış içerisinde olup, çevre temizliğine ve çevre düzenlemesi ile ilgili kurallara ehemmiyet vermeleri zaruri bir insanlık hakkıdır.
Sanayi şirketlerinin yaydığı kimyasal atıklar eğer, bertarak edilerek yok edilmezse, bir süre sonra bu zehirli, kimyasal atıklar suyumuza karışarak, vücudumuza, oksijenimize karışarak tümümüzü zehirleyecektir.
Bir galvaniz kaplama ve sanayi şirketi olarak ilk hedefimiz çevre ve kaliteli mal üretmekdir. Temiz ve kimyasalların bertaraf edildiği bir oretamda, kaliteli, birinci sınıf sanayi elementlerini halkımıza arz etmektir.
Bu gibi büyük sorumluluklar, tüm şirketlerin yöneticilerine düşer. Bizlerin ve tüm bilgileri olanların olmayanları uyarması, gereken tüm çevre ile alakalı yasalara uyulması sağlanmalıdır. Bilenler, bilmeyenlere öğretecek, gerekirse uyaracaktır.
Turan Metal Galvaniz Kaplama Sanayi Şirketi olarak,  maddi ve manevi bu sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz için haklı onur ve mutluluk duyuyoruz.
Temiz bir çevre, sağlıklı bir nesil demektir.

Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama