Arama:
Dil Seçimi:
Galvaniz Kaplama Raflar

Bazen raflar en iyi depolama seçeneğiniz olabilir. Sadece bir şeyi koymak için yer oluşturmakla kalmaz aynı zamanda odanın kullanım amacı hakkında fikirde verebilir. Çok farklı çeşitlerde raflar ve dolaplar bulabilirsiniz. Ayarlanabilir üniteler, şık camlar veya sağlam metaller bu seçenekler arasında sayılabilir ve her birinin farklı bir kullanım yeri vardır.

Eğer sizin ihtiyaç duyduğunuz raflar ağır eşyaları koymak içinse, galvaniz kaplama rafları tercih etmelisiniz. Çünkü galvaniz kaplama raflar oldukça uzun ömürlüdürler ve her türlü ortamda kullanılmaya uygundurlar. Metal rafları tek bir takım olarak alabilirsiniz. Bu rafları garajınızda veya bodrumunuzda kullanabilirsiniz.

Endüstriyel amaçlı galvaniz kaplama raflar, üzerlerinde ağır yükleri taşıyabilecek şekilde üretilmişlerdir.Sıcak daldırma Galvaniz kaplama olması, bu rafların diğer ucuz raflara göre çürüme ve bozulmalara karşı daha iyi korunuyor olduğunu gösterir. Bu rafların montajıda çok kolaydır. Montaj esnasında civata veya anahtarla herhangi bir işiniz olmayacaktır. Tek ihtiyacınız olan bir adet tokmak. Rafları istediğniz şekilde ayarlayabilirsiniz ve raflar yüz yetmiş beş kilo yük taşıyabilmektedirler

Sanayinin her alanında kullanılan daldırma galvaniz kaplama çeliği, iş ortamının güvenliğini tam olarak sağlamak isteyenlere kesinlikle tavsiye edebiliriz. Uzun ömürlü ve sağlam galvaniz kaplama raflar, sizi hem masraftan kurtacak hemde size güvenli iş ortamları sunacaktır.


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama