Arama:
Dil Seçimi:
Galvaniz Kaplama Palet Taşıyıcılar


Palet taşıyıcılar farklı amaçlara hizmet etmek için üretilmişlerdir. Eğer kullanım alanınız ıslak veya çürüme oluşumuna müsait bir ortamsa, paslanmaz çelik ve galvaniz kaplama palet taşıyıcılar bu tür oramlar için idealdir. Galvaniz kaplam palet taşıyıcıların normal bir palet taşıyıcıdan tek farkı üretilmiş olduğu malzemesidir. Galvaniz kaplama oldukları için, normal palet taşıyıcılara göre nemli ortamlarda kullanılmaya daha elverişlidirler.

Galvaniz kaplama palet taşıyıcılar besin, kimya ve ecza endrüstrilerinde daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Aslında, nem olan her türlü sanayi ve ticaret ortamında, sıcak daldırma galvaniz kaplama palet taşıyıcıların kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu tür ortamlarda normal bir palet taşıyıcı kullanımı sırasında, galvaniz kaplama palet taşıyıcı kullanımına göre çok daha fazla tamir ve masraf oluşacaktır.

Peki daldırma galvaniz kaplama işlemi nasıl yapılmaktadır? Galvaniz kaplama, çeliğin sıcak çinkoyla dolu olduğu tanklara batırılarak çinkoyla kaplanması işlemidir. Bu işleme sıcak daldırma galvaniz kaplama denilmektedir. Çeliği paslanmaktan koruyan element çinkodur. Paslanmaz çelik oldukça uzun ömürlü bir alaşımdır.

Paslanmaz çeliği, mutfaklarımızdaki fırınlarımızda, ocaklarımızda ve diğer bir çok mutfak eşyamızda ve banyolarımızda günlük hayatta fazlaca kullanmaktayız.


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama