Arama:
Dil Seçimi:
Galvaniz Kaplama Kuş Kafesleri

Evinizde evcil bir hayvan beslemek, büyük bir sorumluluk gerektirir. Çünkü onlarında bizim gibi ihtiyaçları vardır. Onlarında sevilmeye, zamanında beslenmeye ve güvenle korunaya ihtiyaçları vardır.

Galvaniz Kaplama Su Tankları

Eğer evcil hayvan olarak bir kuş besliyorsanız, ilk yapmanız gereken kuşu eve getirmeden kafesini getirmek olacaktır. Bu kafes onun evi olacaktır. Kendisini evinde rahat ve güvende hissetmeli. Kuş kafesleri pahalı olduklarından, kafesi alırken iyisinden ve uygun olanından almaya özen gösteriniz. Kafesi alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, güvenlik konusudur. Çünkü bir çok kuş, kafesleri iyi olmadığından dolayı, zarar görüp ölmüştür.

Kafeslerin çoğu krom, pirinç, çinko veya paslanmaz çelikten oluşan tellerden yapılmaktadır. En ekonomik olanları tel kafeslerdir.Tel kafeslerde iki farklı şekilde üretilmektedir. Kaynak yapılmadan önce galvaniz kaplama olanlar ve kaynak yapıldıktan sonra galvaniz kaplama olanlardır.Metalin sıcak daldırma galvanizle kaplanmasının nedeni, metali metali paslanmadan ve çürümeden korumak içindir. Kaynak yapıldıktan sonra galvaniz kaplanan kafesler daha güvenlidir.

Sizde kuşunuza, güvenli ve sağlam bir yuva sunmak istiyorsanız, ona kaynak sonra daldırma galvaniz kaplama bir kafes alarak, rahat ve güven içinde, kendini yaralama riski olmadan yaşamasını sağlayabilirsiniz.


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama