Arama:
Dil Seçimi:
GALVANİZ HAKKINDA ARADIĞINIZ TÜM BİLGİLER BURADA OLACAK

Turanmetal.net sitemizde galvaniz kaplama, galvanizin  faydaları, sıcak daldırma galvaniz ile ilgili hiç bir yerde bulamadığınız, okumadığınız, bilmediğiniz bir çok faydalı yazı ve bilgilerimizi burada sizlerle paylaşacağız.

Galvaniz neden yapılır, koruma ömrü nedir, nasıl yapılır, maliyeti, kalınlığı nedir? Bu ve bunun gibi bir çok konu ve içeriğe yer vereceğiz.

Şirketimiz Turan Metal olarak, yılların verdiği derin tecrübe, derin bilgi ve olgunlaşmış becerilerimizi sizlere aktarmaktan çok mutlu olacağız.

Ayrıca;

Galvanizin tüzüğü, gereklilikleri, şirket ve yapılan alan içerisinde varolması gereken kurallar, şartlar, kanunlarını da yazacağız, bilgilendireceğiz.

Galvanizin tarihi, yönetmenliği, tüzüğü, çalışan işçilerin korunma kalkanları, çevre şartları, çevre kanunları ile de bir çok konular sitemiz de yer alacaktır.

Turan Metal Fabrikamız büyüyerek koskocaman üretme alanı ve kaliteli kapasitede üretim yaptığı alanları ile, sadece mekanını büyütmedi.. Galvaniz ile ilgili her konu ve alanda uzmanlaşarak, derin tecrübe edinerek bilgi cevherini de büyütmüştür.

Turan Metal fabrikamıza gelerek ürettiğimizi, kalite sdandartlarındaki ürettiğimiz kaplama malzemelerimizi görebilirsiniz.


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama