Arama:
Dil Seçimi:
Boyalı Trapez Sac

Günümüzde yapı ve inşaat sektörü hızla gelişme göstermiştir.Bu gelişmenin yanında ihtiyaçlar ve isteklerde artmıştır.

Trapez saclar galvanizlenmiş sacların formlanmış halidir.Formlanmış bu saclar genellikle mağaza ve dükkanların kepeng yapımlarında yada çatı kaplamlarında kullanılmaktadır.

Kullanıldığı alanlarda üstün güvenlik ve sağlamlık gösteren bu saçları diğer düz saclardan ayıran tek özellik formlarıdır.Formlar 27/200 veya 40/250 olarak biçimlendirilir.Bu biçimler çatı kaplamalarında daha çok kış şartlarında kar ve yağmurun çatıda kalmamasını sağlar ve bu sayede çürüme gibi faktörleri ortadan kaldırır.

Trapez saclar diğer saclarla hemen hemen aynı standartlarda üretilir.Kalınlığı 0,50 mm ila 3 mm aralığında değişir ve uzunluğu 1 mt ila 12 mt aralığındadır

Çatı kaplamalarında farklı görünüm elde etmek isteyen mimarlar trapez kaplamalar yetersiz olduğundan renklendirme çalışmasınıda uygun görmüşlerdir.Demir – çelik sanayiside buna çözüm üreterek boyalı trapez sacları üretmiştir.Bu saclar önce 0,15 mm astar ve ardından da polyester boya ile boyanarak ortaya rengarenk trapez saclar ortaya çıkmıştır.

Boyalı trapez saclar duvarların boyasına göre sipariş edilebilmektedir.Özenle hazırlanmış bu saclar artık evlerinizde veya dükkanlarınızda daha estetik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Etiketler:


Yorum yapın

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama