Arama:
Dil Seçimi:

‘çivi galvaniz’ olarak etiketlenmiş yazılar

Çivi Galvanizi

Pazartesi, 21 Mart 2011

Çivi galvaniz kaplama ile deniz suyunda uzun ömürlü bir koruma sağlar günümüzde tekne ve yatlarda oldukca çok kullanılan galvanizli çiviler krozyona karşı en iyi koruma sonucunu vermektedir. Galvaniz civi kullanımı dünyada inşaat alanlarında çokca kulanılmakta çiviler üretimden sonra galvanizlenmek üzere galvaniz tesislerine alınır yani üretimde galvanizli demir çubuk kullanılmaz.

Çivi üreticileri yüksek maliyetlerden dolayı çivi galvanizini fason olarak yaptırmaktadırlar hırdavat malzemeleri pazarlayan şirketler ürünlerini yine aynı şekilde fason galvaniz kaplama yapan kuruluşlara yaptırmaktadır.

Sıcak galvaniz çiviler (çamaşır veya Namlu Süreci) en sık büyük çelik fabrikaları tarafından üretilen türüdür. Ne yazık ki, dönem “sıcak galvanizli” çivi “sıcak daldırma” ile birçok kişi tarafından karıştırılırçivi. Ama “sıcak galvanizli” çivi ve daldırma değil ve çivi daldırma olarak yapmak sıcak performans aynı sunmuyoruz. Sıcak galvanizli çivi çinko dağıtmak ve erime fırın varil sıcak bir dönem sonra olup, bir varil çivi soğuk çelik ile kaplı tutam çinko cips. Erime çinko çiviler üzerinde yıkar off – biraz patlamış mısır buttering gibi – ve bir şekilde aynı bazı çivi küçük alırsınız fazla çinko ve bazı çok. Bir zorluk süreç bu konuları olduğunu sırasında halka ve çinko ile doldurmak eğilimindedir çivi vida sap. Ayrıca, bu kafaları tırnak altında ve zor mevduat üst yeterince çinko gör. kaplama Çünkü bu sürecin kalitesi aynı değildir üretmek yok, sadece o bitki Nails Maze de edildi terk tamamen dogal.

TURAN METAL İNŞAAT VE NAKLİYE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Fabrika Cumhuriyet.Mah.inönü cad.no:44/çayırova/KOCAELİ
İrtibat: 0262 658 06 12 / 13-14 Fax: 0262 658 06 15
Turan Metal İnşaat ve Nakliye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. © 2010 Galvaniz Kaplama